Результати проведення загальних зборів громадян с. Лихачів

Для вирішення найважливіших питань життя села Лихачів, підведення підсумків 2017 року та для окреслення планів на 2018 рік 23 березня 2018 року в 11.00 год. в приміщенні Лихачівського сільського будинку культури відбувся сход жителів с. Лихачів Мринської сільської ради. Із 637 чол. зареєстрованих в населеному пункті, які користуються виборчим правом, участь взяло 93 чол.

ПАМ'ЯТКА ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ БЕРЕЖІТЬСЯ СКАЗУ

Сказ (водобоязнь, гідрофобія) — гостре інфекційне захворювання людини і теплокровних тварин, яке виявляється в ураженні центральної нервової системи. Збудником сказу є фільтрівний вірус. Сказ зараховано до особливо небезпечних хвороб.

Результати проведення загальних зборів громадян с. Хотинівка

Для вирішення найважливіших питань життя села Хотинівка, підведення підсумків 2017 року та для окреслення планів на 2018 рік 21 березня 2018 року в 11.00 год. в приміщенні Хотинівського сільського будинку культури відбувся сход жителів с. Хотинівка Мринської сільської ради. Участь у заході взяли 48 жителів села.

Результати проведення загальних зборів громадян с. Плоске

Для вирішення найважливіших питань життя села Плоске, підведення підсумків 2017 року та для окреслення планів на 2018 рік 22 березня 2018 року в 11.00 год. в приміщенні Плосківського сільського будинку культури відбувся сход жителів с. Плоске Мринської сільської ради. Із 730 чол. зареєстрованих в населеному пункті, які користуються виборчим правом, участь взяло 60 чол.

ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА В ПОБУТІ

Переважна більшість пожеж виникають у помешканнях громадян. Наші оселі становлять велику пожежну небезпеку. Значна кількість горючих матеріалів у вигляді меблів, килимів, книжок, одягу, іграшок, побутових приладів, які мають пластмасові корпуси та деталі, предметів побутової хімії, паперу тощо формують значне горюче навантаження й створюють умови для швидкого поширення пожежі.

Студентів та представників громад Чернігівщини познайомили на «Ярмарку вакансій ОТГ»

У вівторок, 20 березня, у Чернігові відбувся перший «Ярмарок вакансій ОТГ Чернігівщини». Ініціатором зібрати на одному майданчику тих, хто має потребу в кадрах, і тих, хто шукає роботу, виступив Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».