9 травня – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

В цей день кожного року біля пам’ятників та обелісків загиблим воїнам у Другій світовій війні збираються люди щоб вшанувати пам’ять полеглих у роки війни та подякувати живим ветеранам, солдатським вдовам та трудівникам тилу. В Мринській об’єднаній територіальній громаді в цей день були проведені мітинги-реквієм та панахиди. Нажаль, ветеранів тієї страшної війни щороку стає все менше, і не всі через стан здоров’я можуть прийти на святковий мітинг, тому вже стало традицією відвідувати їх вдома.

Отримання довгострокових пільгових кредитів

З метою втілення державної політики в сфері житлового будівництва в сільській місцевості, соціально-побутового облаштування села та на виконання Указу президента України від 27.03.1998 року № 222 „Про заходи щодо підтримки індивідуального житлового будівництва на селі” в області, починаючи з 1999 року, впроваджується регіональна Програма підтримки індивідуального житлового будівництва на селі „Власний дім”. Програма спрямована на покращення житлових і соціально – побутових умов проживання сільського населення шляхом надання їм державних довгострокових пільгових кредитів, з платою за користування в розмірі 3% річних  (багатодітні сім’ї звільняються від сплати відсотків).

В закладах загальної середньої освіти Мринської сільської ради проводився конкурсний відбір проектів підручників

З  17 по 27 квітня 2018 року  в закладах загальної середньої освіти Мринської сільської ради проводився конкурсний відбір проектів підручників для 5 та 10 класів закладів загальної середньої освіти. Безпосередній вибір проектів підручників за фрагментами електронних версій  їх оригінал-макетів з кожної назви підручника здійснювався педагогами і схвалювався на засіданні педагогічної  ради  освітніх закладів. Подаємо  узагальнені результати вибору проектів підручників за фрагментами електронних версій їх оригінал-макетів з кожної назви підручника.

Уряд оновлює програму надання субсидій

Кабінет Міністрів України зробив важливий крок на шляху до монетизації субсидій. Передбачається, що вже в наступному опалювальному сезоні субсидії будуть видаватись живими грошима – а це означає, що їх отримувачі можуть залишати собі зекономлені в результаті ощадливого споживання кошти. Таким чином монетизація стане додатковим стимулом для енергоефективності.

Відбувся ІІІ етап Всеукраїнського спортивного масового заходу

В м.Чернігів 21 квітня 2018 року відбувся ІІІ етап Всеукраїнського спортивного масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» в якому Носівський район представляла команда «Старт» Мринської ЗОШ І-ІІІ ступенів Мринської сільської ради.Всього у змаганнях брало участь 19 команд області. Команда Мринської ЗОШ «Старт» зайняла 7 загальне місце.

«Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!» - висновок керівництва громади про проведення Дня благоустрою

З метою поліпшення санітарного стану територій населених пунктів Мринської сільської ради та для проведення заходів по благоустрою розпорядженням в.о. сільського голови від 10 квітня 2018 року № 100/04-04 13 квітня 2018 року було оголошено Днем благоустрою населених пунктів Мринської сільської ради.