В закладах загальної середньої освіти Мринської сільської ради проводився конкурсний відбір проектів підручників

З  14 по 23 травня 2018 року  в закладах загальної середньої освіти Мринської сільської ради проводився конкурсний відбір проектів підручників для 1 класу закладів загальної середньої освіти. Безпосередній вибір проектів підручників за фрагментами електронних версій  їх оригінал-макетів з кожної назви підручника здійснювався педагогами і схвалювався на засіданні педагогічної  ради  освітніх закладів. Подаємо  узагальнені результати вибору проектів підручників за фрагментами електронних версій їх оригінал-макетів з кожної назви підручника.

Тиждень знань основ  безпеки життєдіяльності

Тиждень знань основ безпеки життєдіяльності

В період з 14.05 по  18.05.2018 р.  в Хотинівському ДНЗ «Ромашка»   був проведений Тиждень знань основ  безпеки життєдіяльності  та протипожежне тренування. У ході проведення Тижня знань основ  безпеки життєдіяльності   були організовані  та проведені різноманітні форми роботи з дітьми, працівниками та батьками: це, і змагання, розваги, навчальна евакуація, ігри-моделювання, бесіди, дидактичні та рухливі ігри, та інші. Теми днів Тижня були такі: «Обережно на дорозі», «Пожежна безпека», «Вогонь – добрий, вогонь - злий», «Правила безпеки з електроприладами. Електроприлади – наші помічники та небезпека від них», «Дитина та природа. Стихійні лиха», «Наодинці вдома. Дитина в світі людей та речей».

Соціальні послуги стають ближчими до людей

Завдяки урядовій підтримці в територіальних громадах створюються сучасні центри надання соціальних послуг, аби державну допомогу отримав кожен, хто її потребує

Свято букварика

Свято букварика - завжди хвилювання і першокласників, і їх батьків. Адже це перша сходинка до вершини знань, перша маленька перемога. Так по святковому у вишиванках прощалися із буквариком учні 1-го класу Плосківського НВК. А перша вчителька Підопригора Ольга Миколаївна познайомила першокласників із новими підручниками: читанкою, рідною мовою,  математикою, музикою та природознавством.

Обери свого лікаря

Шановні жителі громади! Завідуючий Мринською сільською лікарською амбулаторією загальної практики сімейної медицини Варшавський Савелій Якович повідомив, що вже і в Мринській об’єднаній територіальній громаді всі бажаючі можуть обрати сімейного лікаря шляхом підписання з ним угоди.

Нова школа: що потрібно знати батькам першокласників

Уряд змінює систему початкової освіти, і вже з 1 вересня першачки підуть в якісно нову школу. Зарахування до перших класів відбуватиметься за територіальним принципом, який застосовують у більшості країни Європи, що гарантує кожній дитині навчання в школі поблизу дому.

Сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи можуть подавати заявки на отримання фінансової підтримки

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації повідомляє про початок прийому заявок та документів для отримання фінансової підтримки сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів (СОК) з державного бюджету.