ІНФОРМУВАННЯ ЩОДО НЕОБХІДНОСТІ ВАКЦИНАЦІЇ ПРОТИ COVID-19

На думку медичних експертів в Україні на початку осені загрожує новий спалах захворювання на COVID-19, викликаний більш агресивним штамом Delta. Запобігти цьому можна завдяки вакцинації, адже якщо 90–95% людей матимуть імунітет проти інфекційного захворювання, воно не пошириться територією країни.    Наразі не існує специфічного лікування проти коронавірусної хвороби COVID-19. Тому для того, щоб зберегти своє здоров’я, потрібно мінімізувати ризик або навіть унеможливити ймовірність інфікування. Це стає можливим саме завдяки проведенню масової імунізації населення.

Відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Мринської об’єднаної територіальної громади

13 вересня 2021 року в Мринській сільській раді відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій