Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

"Запали свічу пам’яті"

До Дня вшанування пам’яті жертв Голодомору працівники Мринської сільської ради провели акцію "Запали свічу пам’яті" та вшануванням пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Галина Красносільська: «Служба зайнятості сьогодні – це сучасний формат, сервіси та можливості для клієнтів»

У першу неділю листопада приймають вітання з нагоди професійного свята працівники соціальної сфери. До їх когорти належать і фахівці служби зайнятості, які надають допомогу та підтримку громадянам у разі втрати роботи. Тож з якими здобутками зустрічає професійне свято колектив Носівської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості? Про це наша розмова з директоркою Носівської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості Галиною Красносільською.