Щодо припинення автоматичного продовження терміну дії платіжних карток АТ «Ощадбанк» внутрішньо переміщених осіб(ВПО)

На виконання листа Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій № 22/9.1/7223-21 від 16.12.2021 щодо припинення автоматичного продовження терміну дії платіжних карток Акціонерного товариства «Державний ощадний банк України», повідомляємо, що згідно заяви АТ «Державний ощадний банк України», надається остання можливість (до 01 квітня 2022 року) використання платіжних карток внутрішньо переміщених осіб (ВПО), термін дії яких закінчився під час карантину (до 31.03.2021 року).

Напередодні Дня Святого Миколая

Напередодні Дня Святого Миколая, голова Мринської сільської ради Людмила БОРИСОВА та спеціаліст відділу соціального захисту населення, у справах сім'ї та дітей САВЧЕНКО Віта привітали сім'ю Ярослави БАБИЧ , найбільшу багатодітну родину громади , із наступаючим святом. Побажали миру, щастя, добра та вручили солодкі подарунки від голови Чернігівської ОДА В'ячеслава ЧАУСА, від себе особисто та від керівництва Ніжинської РДА.

Міжнародний день осіб з обмеженими фізичними можливостями

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день осіб з обмеженими фізичними можливостями, який було проголошено у 1992 році Генеральною асамблеєю ООН для привернення уваги суспільства до проблем людей з інвалідністю в усьому світі, для захисту їх гідності, прав та благополуччя.