Працівники  поліції привітали дітей

Працівники  поліції   ВПД  № 1( м. Носівка ) також долучилися до свята та  привітали дітей Мринської об’єднаної територіальної громади  з Міжнародним днем захисту дітей, вручивши подарунки ( набір фломастерів,  набір олівців, блокноти).

Напередодні Дня перемоги

Напередодні Дня перемоги голова Мринської сільської ради  Борисова Людмила Григорівна, заступник голови  Байда Дмитро Олександрович, старости  старостинських округів від імені депутатського корпусу та виконавчого комітету Мринської об’єднаної територіальної громади  привітали наших дорогих ветеранів: Кривця  Михайла  Максимовича (с. Хотинівка ), Картуна  Михайла  Микитовича (с. Селище), Ярмоленко Надію Івнівну (с. Плоске),  Горбаток Михайла Григоровича (с. Лихачів) та вручили   продуктові  набори.  До привітань долучилися агропідприємства.