ДО УВАГИ БАЖАЮЧИХ СЛУЖИТИ В ПОЛІЦІЇ

З 13 квітня по 27 квітня 2018 року за адресою:місто Чернігів, вулиця Шевченка, 116-А оголошуєть набір кандидатів на службу в поліцію на зайняття вакантних посад сержантського складу ( поліцейський СРПП) до підрозділів Головного управління Національної поліції в Чернігівській області, з них : на 2 вакантні посади поліцейський Ніжинського ВП ГУНП.

ПАМ’ЯТКА ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ «ОБЕРЕЖНО ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНІ ПРЕДМЕТИ»

Вибухонебезпечні предмети (ВНП) – це боєприпаси (авіабомби, артилерійські снаряди, мінометні і інженерні міни, гранати, патрони, підривачі), які залишились після Великої Вітчизняної війни, а також сучасні боєприпаси, які складовані на базах і арсеналах Міністерства оборони (МО) України.

Рятувальники закликають громадян не спалювати суху траву

З настанням теплої та сухої погоди  люди, ігноруючи вимоги правил пожежної безпеки, почали масово спалювати на присадибних ділянках, луках суху траву та сміття. Як результат, в області та районі різко зросла кількість пожеж у екосистемах.