Нам важлива Ваша думка!

Питання, яке пропонуємо Вам розглянути, полягає в обмеженні реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива (крім безалкогольного) на території Мринської сільської ради (об’єднаної територіальної громади).

«Моє село – моя колиска»

Суботнього дня 7 липня в селі Плоске було незвично людно. І це не з проста! Адже саме цього дня пройшло справжнє свято – День села Плоске.

Свято вогню, води і дівочої вроди

Чаруюче обрядове свято пройшло цими вихідними днями. В ніч з 6 на 7 липня в селах Мрин, Лихачів, Хотинівка та Селище Мринської громади всі бажаючі могли насолоджуватися прекрасними художніми номерами в кращих традиціях свята.

Святкуємо, відпочиваємо і про традиції не забуваємо!

Народний аматорський фольклорний колектив «Молодички» Мринського сільського будинку культури постійно подорожує в творчому пошуку нових досягнень. Географія його виступів розширилась вже навіть далеко за межі Чернігівської області.

Святкування дня села Роздольне

День села – завжди приємне і радісне свято для жителів села та гостей. Особливо це відчувається в селах з невеликою кількістю жителів. Де все проходить в дружній атмосфері і дещо по-сімейному.