Департамент економічного розвитку облдержадміністрації повідомляє про конкурс грантів «Адвокації заходів зі сприяння торгівлі та спрощення торговельних процедур», який реалізує Громадська організація «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій» (ІЕД) у рамках проекту «Діалог зі сприяння торгівлі» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

З метою забезпечення оптимального функціонування цілісної системи захисту прав дітей Мринської ОТГ, посилення соціального захисту та врегулювання окремих проблемних питань 30 січня 2018 року було проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини Мринської сільської ради на розгляд якої було винесено ряд важливих питань

"Олiмпійське лелеченя"

25 сiчня 2018 року,вiдбувся районний етап спортивно-масового заходу серед дiтей "Олiмпійське лелеченя" - "Olympic move UA". Серед 12 команд нашого району команда Мринської ЗОШ I-III ст. "СТАРТ" здобула перемогу,занявши I мiсце, II мiсце заняла Носiвська гiмназiя, а III мiсце - Носiвська СШ №1. Вiтаємо наших переможцiв!!!