Начальник служби у справах дітей Мринської сільської ради - Рекуненко Світлана Анатоліївна

Постійно діюча комісія з питань захисту дітей у складі:

Голова комісії

Байда Дмитро Олександрович (Заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів)

Заступник голови комісії

Стратілат Валерій Іванович (Заступник сільського голови з правоохоронної діяльності)

Секретар комісії

Рекуненко Світлана Анатоліївна (Начальник служби у справах дітей)

Члени комісії з питань захисту дітей у складі:

Рибка Світлана Володимирівна (Начальник відділу соціального захисту населення у справах сім’ї та дітей)

Борисенко Олена Володимирівна (Начальник відділу освіту)

Варшавський Савелій Якович (Головний лікар)

Основними завданнями комісії є сприяння забеспечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання. Діти завжди були і залишаються найдорожчою цінністю, гордістю, надією держави. Турбота про підростаюче покоління, реалізація прав та свобод дитини - одне із пріорітетних завдань органів влади. То ж питання захисту прав дітей перебувають на постійному контролі виконавчої влади громади.

Кожен із нас має зробити для дітей свою добру справу, щоб вони росли щасливими і здоровими, на радість батькам і державі. Почуємо дітей вже сьогодні, подивимось на світ їх неупередженими очима, щоб потім пишатися нашими дітьми і бути спокійними за майбутнє своєї країни.