Конкурсний відбір проектів підручників для 6,11  класів

Конкурсний відбір проектів підручників для 6,11 класів

З метою забезпечення здобувачів  загальної середньої освіти новим поколінням підручників  в закладах загальної середньої освіти сільської ради з 12   по  24 березня 2019 року  проведено конкурсний відбір проектів підручників для  6 та 11 класів за фрагментами електронних версій їх оригінал-макетів.

Відбувся семінар вчителів початкових класів  громади з теми «Мої улюблені книжки»

На базі Мринської ЗОШ І-ІІІ ст. 28 лютого 2019 року відбувся семінар вчителів початкових класів  громади з теми «Мої улюблені книжки». Гостей освітнього закладу радо зустріли  директор школи  Леус Григорій  Петрович,  який ознайомив  присутніх із планом проведення семінару, побажавши всім плідної роботи,     та заступник з навчально-виховної роботи  Талалаєвська Наталія Павлівна, що розповіла про роботу методоб'єднання вчителів початкових класів над методичною проблемою «Формування ключових компетентностей молодших школярів в умовах впровадження Державного стандарту загальної початкової освіти».