2 лютого 2023р близько 17.00 зустрічаємо загиблого Героя - Георгія Каадзе

Сьогодні, 2 лютого 2023р близько 17.00 зустрічаємо загиблого Героя -  Георгія Каадзе  біля с Володькова Дівиця. Кортеж буде рухатись через села  Вол. Дівиця,  Дослідне, Ставок до Носівки, по вул Мринський шлях через Лісові Хутори до рідного дому в село Мрин( близько 18.00). Гідно зустрінемо Героя! Прохання всіх жителів населених пунктів вийти до шляху для створення живого коридору.  Поховання воїна відбудеться завтра,  3 лютого 2023р в селі Мрин. Біль...Сум... Жаль... Мринська громада знову  в жалобі... 29 січня 2023р  під  Соледаром  Донецької області , загинув наш земляк, Каадзе Георгій Паатович, 26..09.1999 року народження.  Виявив стійкість і мужність під час ведення бойових дій, в результаті стрілецького бою з противником, отримав вогнепальне поранення, не сумісне з життям.  Висловлюємо щирі співчуття родині. Вічна пам'ять і слава загиблому Герою!

Зустрічаємо загиблого Героя - Ярослава Мариненка

Шановні земляки! Сьогодні, 1 лютого 2023р, орієнтовно в 11.30 зустрічаємо  загиблого Героя- Ярослава Мариненка на  трасі біля села Лихачів . Створюємо живий коридор-  по селах  Мрин і Плоске до рідного дому Ярослава, де орієнтовно в 12.00 почнеться  церемонія поховання. Схиляємо голови в скорботі...