1. Про звіт про виконання бюджету Мринської сільської територіальної громади за І квартал 2022 рокуДоходиВидаткиЛист

2. Про звіт про виконання бюджету Мринської сільської територіальної громади за півріччя 2022 рокуДоходиВидаткиЛист

3. Про встановлення місцевих податків на території Мринської сільської  радиДодатки

5. Про підсумки виконання Плану соціально-економічного розвитку Мринської сільської ради за І квартал 2022 року.

6. Про підсумки виконання Плану соціально-економічного розвитку Мринської сільської ради за півріччя  2022 року.

7. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Господар» Мринської сільської ради на 2022 рік.

8. Про звіт КП «Господар» за півріччя.

9. Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту жителів Мринської сільської ради на 2022-2023 роки

10. Про  внесення змін до  Програми  надання  підтримки громадянам,  які  отримують  програмний гемодіаліз  на  2022-2023 роки

11.Про прийняття з комунальної власності Носівської територіальної громади в комунальну власність Мринської сільської ради майна.

12. Про внесення змін до Програми підтримки хореографії та розвитку танцювального руху в Мринській сільській раді на 2022 рік.

13. Про внесення змін до Програми підтримки аматорських спортивних команд з футболу в Мринській сільській раді на 2022 рік.

14.  Про внесення змін до  Програми  «Шкільний автобус» в  Мринській сільській раді на 2022 рік.

15. Про вилучення з користування земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Третяк Л.Д., Глибовець В.О..

16. Про відпустку сільського голови.