Порядок денний 1 засідання виконавчого комітету

Мринської сільської ради

1.

Про звіт про виконання бюджету Мринської  територіальної громади за  2021 року.  Доходи   Видатки

1.

Про підсумки виконання Плану соціально-економічного розвитку Мринської сільської ради за  2021 року.

1.

Про затвердження звіту про роботу відділу соціального захисту населення у справах сім'ї та дітей за 2021 рік Мринської сільської ради.

1.

Про затвердження звітів, щодо виконання програм, які реалізовувались відділом соціального захисту населення у справах сім'ї та дітей Мринської сільської ради у 2021 році.

1.

Звіт  про використання коштів на підтримку Програми  комунального некомерційного підприємства «Носівський центр первинної медико- санітарної допомоги » Носівської міської ради за 2021 рік

1.

Звіт  про використання коштів на підтримку Програми  комунального некомерційного підприємства «Носівська міська лікарня імені  Ф.Я. Примака» Носівської міської ради за 2021 рік.

1.

Про звіт про підсумки роботи відділу благоустрою, інвестицій та розвитку територіальної громади за 2021р.

1.

Про підсумки роботи КУ «Центру надання соціальних послуг» Мринської сільської ради.

1.

Про звіт роботи служби в справах дітей за 2021 рік.

1.

Про звіт начальника відділу освіти, культури, молоді і спорту Мринської сільської ради щодо управління закладами освіти, культури, які перебувають у комунальній власності сільської ради, організації їх матеріально-технічного забезпечення. Звіт

1.

Про звіт  КП «Господар» Мринської сільської ради про використання коштів за 2021 рік

1.

Про затвердження  перспективного Плану роботи виконавчого комітету Мринської сільської ради на 2022 рік.

1.

Про затвердження плану роботи  відділу соціального захисту населення у справах сім'ї та дітей Мринської сільської ради на 2022 рік.  План

1.

Про затвердження Положення про відділ соціального захисту населення у справах сім'ї та дітй Мринської сільської ради.

1.

Про затвердження основних культурно – мистецьких заходів Мринської сільської ради на 2022 рік.  Додаток

1.

Про затвердження Плану роботи  відділу освіти, культури, молоді та спорту Мринської сільської ради на 2022 рік. ПЛАН

1.

Про затвердження   плану заходів з фізичної культури та спорту по Мринській  сільській раді  на  2022 рік.

1.

Про затвердження плану роботи відділу благоустрою, інвестицій та розвитку територіальної громади на 2022 р

1.

Про затвердження графіку вивозу ТПВ з приватного  сектору на 2022 рік.

1.

Про  внесення змін до бюджету  Мринської сільської територіальної громади на 2022 рік» (код бюджету 25516000000). Додатки

1.

Про заходи щодо збалансування сільського бюджету у 2022 році в процесі їх виконання   Додаток

1.

Про внесення змін до Програми управління майном комунальної власності Мринської сільської ради на 2021-2023 роки

1.

Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Господар» Мринської сільської ради на 2022 рік.

1.

Про внесення змін до Програми висвітлення діяльності Мринської сільської ради у засобах масової інформації на 2021- 2023 роки.  Додаток

1.

Про утворення комісії з питань евакуації Мринської сільської ради.

1.

Про підготовку та проведення на території Мринської сільської ради окремих заходів мобілізаційної підготовки

1.

Про надання одноразової матеріальної (грошової) допомоги на лікування, особам, які отримують програмний гемодіаліз.

1.

Про взяття на квартирний облік Бутенко Надії Михайлівни.

1.

Про надання одноразової матеріальної (грошової) допомоги членам сімей загиблих учасників АТО.

1.

Про перелік об’єктів та видів громадських робіт.

1.

Про передачу на баланс КП «Господар» майна комунальної власності Мринської сільської ради

1.

Про списання з балансу та демонтаж будівлі комунальної власності Мринської сільської ради в с. Мрин.

1.

Про перелік об’єктів та видів суспільно-корисних робіт

1.

Про встановлення у 2022 році  надбавки  за складність і напруженість в роботі  педагогічним працівникам закладів дошкільної освіти Мринської сільської ради

1.

Про визначення виконавчого органу з присвоєння адрес і уповноваженої особи з внесення відомостей до Реєстру будівельної діяльності.

1.

Про утворення Міжвідомчої ради з питань сім'ї, запобігання і протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми.

1.

Про затвердження програми « Цільова соціальна програма розвитку цивільного захисту території Мринської сільської ради на 2022-2024 роки»

1.

Про внесення змін до комісії з питань техногенно- екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.