Порядок денний 11 сесії 8 скликання

Мринської сільської ради

1.

Про внесення змін до рішення  3 сесії  восьмого скликання  від 23 грудня 2020 року «Про бюджет Мринської сільської  територіальної громади на 2021 рік» Додаток  Пояснювальна

№1-11/VIII

2.

Про внесення змін у відомості про юридичну особу «Мринська сільська рада» та Статут Мринської сільської ради.

№2-11/VIII

3.

Про внесення змін у відомості про юридичну особу «Відділ фінансів Мринської сільської ради» та Положення Відділу фінансів Мринської сільської ради.

№3-11/VIII

4.

Про зміну юридичних адрес виконавчих органів Мринської сільської ради.

№4-11/VIII

5.

Про зміну юридичних адрес комунальної  установи Мринської сільської ради

Про зміну юридичної адреси комунального підприємства Мринської сільської ради

№5-11/VIII

6.

Про зміну назв та юридичних адрес закладів освіти Мринської сільської ради.

№6-11/VIII

7.

Про внесення змін в Статут закладів освіти Мринської сільської ради та затвердження в новій редакції.

№7-11/VIII

8.

Про затвердження змін до Програми виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі, на 2021 рік.

№8-11/VIII

9.

Про надання соціальних послуг категорії осіб за рахунок бюджетних коштів(безоплатно).

№9-11/VIII

10.

Про присвоєння чергового рангу старості Лихачівського старостинського округу.

№10-11/VIII

11.

Про внесення змін до штатного розпису Мринської сільської ради.

№11-11/VIII

12.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Морус О.Г., Патій А.О., Скрипка Н.О., Петренко Ю. М., Вакулік А.П., Вакулік Н.С., Корінь О.С., Перепечай О.В., Гламазді О.М., Вакулік Ю.П., Погорілко Ф.І., Вакулік Г.М., Кротенко С.В., Філяк П.М., Філяк Н.П., Кротенко В.В.,   Назаренко О.В., Морус А.М., Чуб С.В., Бородавко Ю.С.,Кащенко В.Г.,Подтьоп Ю.М., Кащенко Я.О., Швець Р.Л., Картун Н.О.,Мороз К.П., Вакулік Ю.Г., Виничок О.С.,Федоренко Ю.В., Косташ В.В., Шкурка В.М., Добрицька О.М., Вакулік С.В., Пртная Ю.І., Ільєнко Д.В., Бєлодєд М.О., Пашко Г.М., Шульзі О.В.

№12-11/VIII

13.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність для ведення особистого селянського господарства гр.  Жихар Т. П., Онищик Л.М., Спичак Н.В.,Кошовій К.В., Лейбюк С.Д., Харитоновій Л.В., Конончук С.М., Адаменко О.О., Пецій О.М., Ткаченко Л.М., Лейбюк В.Д., Волощуку С.П., Чорненькій Л.О., Онищик В.М., Картуну В.Т., Спичак В.Г., Федько М.В., Тонконогу В.М., Гурин Л.Ю., Бруханді А.В., Бруханді І.В.,Бруханді В.О., Бруханді О.Я., Сіренко Л.В., Євстратенко М.В., Євстратенко В.М., Огій І.В., Байді Т.В., Расулова Л.В., Тонконог О.М., Жихар А.М.

№13-11/VIII

14.

Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки(в натурі) та передачу у власність  для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр.. Адаменко О.О., Гарбар К.І., Шимко Н.І.,      Чуб В. І.

№14-11/VIII

15.

Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Назаренко І.П., Кохану В.М.,  Кохан Л.М., Шатуну В.В., Шатуну В.В., Жолдак О.Ф.

№15-11/VIII

16.

Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Дорошенко Г.О., Єрко В.Ф., Шкурко Н.П., Савосько В.П., Олексієнко А.С., Воротченко Н.В., Горлачу І.А., Макаренко Л.Д., Кушніренко В.С., Савостян М.В., Кравченко В.І., Макаренко Л.А., Покотило О.А., Болобану Ю.І., Байді О.М., Василенко В.В., Зеленько А.О., Федоренко В.П., Скрипка Є.С., Силенко Ю.О.

№16-11/VIII

17.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва для надання в оренду гр. Єрко В.І.

№17-11/VIII

18.

Про внесення змін до 40 сесії 7 скликання Мринської сільської ради від 19.03.2020 року гр. Компанець Л.А.

№18-11/VIII

19.

Про внесення змін до 20 сесії 4 скликання Мринської сільської ради від 18.03.2005 року гр. Мархаю С.М.

№19-11/VIII

20.

Про внесення змін до 6 сесії 8 скликання Мринської сільської ради від 20.04.2021 року гр. Липявці В.В.

№20-11/VIII

21.

Про скасування рішення 44 сесії 7 скликання Мринської сільської ради від 16.09.2020 року гр. Жук С.В.

№21-11/VIII

22.

Про надання дозволу  на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Савосько В.П., Дорошенко Г.О. Жолдак В.П.

№22-11/VIII

23.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.

Сердюку П.О.

№23-11/VIII

24.

Про внесення змін до рішення дванадцятої сесії сьомого скликання віл 17.10.2017 року №31-12/VII «Про створення Мринської публічної бібліотеки з філіями в селах Лихачів, Хотинівка, Плоске, Селище, Роздольне»

№24-11/VIII

25.

Про створення груп продовженого дня у Мринській ЗОШ І-ІІІ ступенів на 2021- 2022  навчальний рік.

№25-11/VIII