Шановні  жителі громади!

Просимо Вас, отримувачів  субсидії, які  користуються субсидіїєю  на житлово - комунальні  послуги та в яких зміни у складі сім’ї не відбулись звернутись до Мринської сільської ради для взяття довідки про склад сім’ї при собі мати такі документи:

• Номер мобільного телефону

Для отримання субсидії на наступний період необхідно подати новий пакет документів,  зокрема це домогосподарства,  яким житлова субсидія:

•  була призначена за фактичним місцем проживання осіб(орендарі житлових приміщень; внутрішньо переміщені особи);
  • була призначення без урахування окремих осіб з числа зареєестрованих у житловому приміщенні, які не проживають за місцем реєстрації;

При собі мати такі документи:

• Ідентифікаційний код
  • Рахунки на сплату комунальних послуг
  • Технічний паспорт на квартиру чи  будинок
  • Реквізити з банку, якщо субсидія була призначена  на рахунок у банку.

З  пакетом  документів  необхідно  звернутися у відділ соціального захисту населення, у спаравах сім’ї та дітей Мринської сілської ради (І поверх) для написання заяви та декларації.

Жителям сіл: Лихачів, Хотинівка, Плоске, Селище, Роздольне, Киселівка звертатись до старостатів за місцем проживання.

Прийом громадян здійснюється  з понеділка по п’ятницю з 8:00 год  до  17:00 год, обідня перерва з 12.00год  до 13.00год