1.

Про внесення змін до рішення  3 сесії  восьмого скликання  від 23 грудня 2020 року «Про бюджет Мринської сільської  територіальної громади на 2021 рік».  (код бюджету 25516000000).  Додаток  Висновок  Пояснювальна

№1-8/VIII

1.

Про встановлення  розмірів ставок місцевих податків на території Мринської сільської ради в 2022 році. ставки земельного податку   Додаток 1   Додаток 2   Додаток 5-І группа  Додаток 5-ІІ група

№2-8/VIII

Про Бюджетний Регламент Мринської територіальної громади. Додаток

№3-8/VIII

1.

Про затвердження Плану заходів щодо складання прогнозу бюджету Мринської сільської територіальної громади на 2022-2024 роки

Знято з порядку денного

1.

Про надання дозволу на списання основних засобів.

№4-8/VIII

1.

Про Програму висвітлення діяльності Мринської сільської ради у  засобах масової інформації на 2021-2023роки.  Додаток

№5-8/VIII

1.

Про внесення змін до  додатку І Програми компенсації за придбані технічні засоби ( а саме підгузки ) при реалізації індивідуальних програм реабілітації для дітей з інвалідністю та осіб з інвалідністю-жителів Мринської сільської ради на 2021 рік.   Додаток 1   Програма

№6-8/VIII

1.

Про вилучення  з користування земельної ділянки для ведення осбистого селянського господарства гр. Маруфенко В.С.,Мотлях В.П.,Зайко Л.М.,Кришко Ю.М., Гакаленко О.М., Коваленко В.Г.,Борисенко О.В., Сеник В.В.

№7-8/VIII

1.

Про надання дозволу на виготовлення проєкту із землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  для ведення садівництва гр. Кулакову Ю.С.,Лебедєвій М.М.

№8-8/VIII

1.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр.Алійник К.Г.,Кириченко В.П.,Морус Н.Я., Морус О.Г., Морус А.М., Кулініч О.О., ЖихарТ.П.

№ 9-8/VIII

1.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність для ведення особистого селянського господарства : гр. Міненко А.І., Бондаренко Н.М.,Козел В.В.,Чичинді В.І.,Труш З,Л.,Кагаку А.В., Бойко Л.В., Авакіяну А.Р., Мунтяну С.С., Бувайлик О.А., Олексієнко Л.М., Воротченко С.В.,Броварець В.А.,Пац С.О.,Зеленській К.М.,Сліпканю В.В., Мірошнику Р.В.,Чорнокожа П.Т.,Голев П.С.,Жигуну  І.М., Чигирю М., Шпакович Г.М., Кулініч О.О.

№10-8/VIII

1.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) Ковбасі О.Є.

№11-8/VIII

1.

Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Логвиненко Т.А.,Ткаченко Л.М.,Корнієнко В.В.,Горбаток Н.М.,Конончук В.В.,Микуленко Ю.С.,Чорненькому О.О.,Радченко Н.В.,Пецій М.П.,Іллюшко С.О.,Корнієнко В.В.,Макаренко Н.І.,Фесенко Г.С.,Галибі В.І., Круглій М.М.,Назаренко М.О.,Назаренко О.Ф.,Микуленку В.В., Ковбасі О.М.,Колоші А.В.,Кравченко Т.Ю.,Чорненькій Н.П.,Михайліченко С.О., Ковбасі Н.Я., Ковбасі Є.Г., Разумова В.І., Шульзі А.Р.

№12-8/VIII

1.

Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.ПерсеговуА.В., Персеговій Л.А., Кришко О.О.,Павленко Л.С.,Прищепі В.Г.,Прищепі С.О.,Полтавець О.Д.,Лебедєвій М.М.,Чекан О.В.,Шишенко А.В., Вербило В.М., Вербило В.С.,Чичинді М.М., Вільчинській Н.А.,Чекан С.В.

№13-8/VIII

1.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного виробництва Голодній Г.Л., Шамудило О.С.,       Масловській С.С.

№14-8/VIII

Про реєстрацію земельних ділянок

№15-8/VIII

1.

Про передачу земельних ділянок у комунальну власність.

№16-8/VIII

1.

Про надання дозволу на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд : гр. Кротенко О.О.,Сердюку В.Ф.

№17-8/VIII

1.

Про розірвання договору оренди з гр. Єрко О.М.

№18-8/VIII

1.

Про внесення змін до 7 сесії 8 скликання Мринської сільської ради від 20.05.2021 року.

№19-8/VIII

1.

Про  надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність для ведення особистого селянського господарства: гр. Байді Г.М., Гулак В.М., Скрипка Н.О., Єременко М.А., Голеня О.Ф., Корінь О.С., Пашко Г.М., Назаренко Ю.М., Назаренко М.О.,  Вакулік А.С.

№20-8/VIII

1.

Про внесення змін до 5 сесії 8 скликання Мринської сільської ради від 24.02.2021 року гр. Волощук Н.П.

№21-8/VIII

1.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного виробництва  Ковбасі М.М.

№22-8/VIII

1.

Про внесення змін до Програми організації харчування в навчальних заходах Мринської сільської ради на 2021 рік.

№23-8/VIII

1.

Про затвердження плану заходів відзначення Дня Конституції України.

Знято з порядку денного

1.

Про внесення змін до 6 сесії 8 скликання Мринської сільської ради від 20.04.2021 року гр. Ціко Г.В.

№24-8/VIII

Про перейменування вулиць.

№25-8/VIII

Про внесення змін в Регламент Мринської сільської ради