Новини

Зустріч щодо впровадження Національного  механізму  взаємодії  суб’єктів,  які  здійснюють  заходи  у сфері  протидії  торгівлі людьми

24  жовтня 2018 року відбулась  робоча  зустріч, щодо  впровадження Національного  механізму  взаємодії  суб’єктів,  які  здійснюють  заходи  у сфері  протидії  торгівлі людьми, в тому числі  дітьми в громадах Чернігівської області, в якій взяли участь представники Чернігівського громадського комітету  захисту  прав  людини, Департаменту сім’ї,  молоді  та спорту, Служби  у справах  дітей  Чернігівської  ОДА, Чернігівського  обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Відділу ювенальної превенції  ГУНП  Чернігівської області.

14:33 25.10.2018

Вже цієї суботи у Києві відбудеться родинне свято безпеки - “Сімейний день надзвичайних ситуацій”

Для Державної служби України з надзвичайних ситуацій вже стало доброю традицією влаштовувати свято безпеки для всієї родини — “Сімейний день надзвичайних ситуацій”. Четвертий рік поспіль, спільно з Німецькою федеральною компанією GIZ, рятувальники організовують масштабні фестивалі для дітей та для дорослих. Такі свята вже неодноразово проходили у Києві, Харкові, Дніпрі, Рівному та у Львові. Цієї осені родинне свято безпеки повертається до столиці!

09:53 03.10.2018

З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 54 тисячі вибухонебезпечних предметів

Піротехнічні підрозділи ДСНС України щодня проводять роботи щодо обстеження території країни, виявлення, вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів, як часів минулих війн, так і сучасних боєприпасів. Так, з початку року піротехніки вже знищили 54 тисячі 435 вибухонебезпечних предметів, у тому числі 706 авіаційних бомб.

09:41 03.10.2018