День вшанування та пам’яті воїнів-афганців

30 років тому 15 лютого 1989 року закінчилось війна в Афганістані 1979-1989 р.р. але в пам’яті людський їй ще жити довго, тому що її історія написана кров’ю солдатів і слізьми матерів.

15:18 15.02.2019

Були проведені тематичні заняття

З нагоди Дня Соборності України 22.01.2019 року в Хотинівському дошкільному навчальному закладі  «Ромашка» були проведені тематичні заняття, на яких  діти разом з вихователями читали вірші українських поетів, співали українські народні пісні,грали в розвивально-пізнавальні ігри, малювали , складали з різного підручного матеріалу державні символи  і.т.д.

10:49 25.01.2019

Відзначали річницю з часу проголошення Акту злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки

В Мринській публічній бібліотеці з філіями в селах Лихачів, Хотинівка, Плоске, Селище, Роздольне відзначали річницю з часу проголошення Акту злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки і провели ряд заходів: виготовлені книжкові виставки-перегляди «Ми з тобою Україно», «Соборна мати Україна – одна для всіх, як оберіг», викладки літератури «Україно, Україно, моя рідна мати», години спілкування та години історії« На шляху до Соборності України», зустрічі за круглим столом «Моя Україна – соборна і вільна» .

10:22 25.01.2019