Новини

Відбувся семінар вчителів початкових класів  громади з теми «Мої улюблені книжки»

На базі Мринської ЗОШ І-ІІІ ст. 28 лютого 2019 року відбувся семінар вчителів початкових класів  громади з теми «Мої улюблені книжки». Гостей освітнього закладу радо зустріли  директор школи  Леус Григорій  Петрович,  який ознайомив  присутніх із планом проведення семінару, побажавши всім плідної роботи,     та заступник з навчально-виховної роботи  Талалаєвська Наталія Павлівна, що розповіла про роботу методоб'єднання вчителів початкових класів над методичною проблемою «Формування ключових компетентностей молодших школярів в умовах впровадження Державного стандарту загальної початкової освіти».

16:09 18.03.2019

У центрі села Мрин встановили «енергетичне дерево»

Шановні жителі Мринської громади! 15 березня 2019 року  за сприяння народного депутата України Кодоли Олександра Михайловича у центрі села Мрин встановили  «енергетичне дерево» з Wi-Fi і зарядкою. Дерево працює на сонячних батареях. Усі охочі можуть цілодобово заряджати свої гаджети,  користуватися безкоштовним Wi-Fi . Звертаємось до Вас з проханням цінувати та берегти речі, які роблять наше життя комфортнішим.

14:29 15.03.2019

Конкурсний відбір проектів підручників для 2 класу

З метою забезпечення здобувачів початкової освіти новим поколінням підручників  в закладах загальної середньої освіти сільської ради з 25 лютого по 10 березня 2019 року  проведено конкурсний відбір проектів підручників для 2 класу за фрагментами електронних версій їх оригінал-макетів.

13:54 12.03.2019

Заступником керівника Ніжинської місцевої прокуратури Марушко Іваном Миколайовичом 22 лютого 2019 року в селі Плоскому було проведено прийом з питань захисту прав громадян.

13:50 27.02.2019