День працівника освіти

В п’ятницю 29 вересня 2017 року в Мринському будинку культури відбулися урочисті заходи до дня працівників освіти. Вітали та нагороджували грамотами і подяками: заступник сільського голови Пугач Іван Іванович «……Дорогі наші освітяни! Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі. Бажаємо Вам, міцного здоров’я, бадьорості тіла й духу, радості від вашої нелегкої праці і неповторності життя, Невичерпних творчих сил та натхнення. Нехай вас оточують повага і любов, доброзичливість і милосердя, життєрадісність і наша вдячність!......» в.о.начальника відділу освіти Борисенко Олена ВолодимирівнаМринська сільська рада нагородила 12 працівників освіти почесними грамотами Байду Оксану Володимирівну нагородили подякою Міністерства освіти і науки України. Привітали працівників освіти нашої громади і колеги з району: Друзь Олена Олександрівна - голова районної профспілкової організації працівників освіти і науки. Районна профспілкова організація працівників освіти і науки відзначили 10 працівників освіти наших сіл. Представник Народного депутата України Кодоли Олександра Михайловича Зезюлькина Тетяна Володимирівна нагородила вчителя хімії та біології Мринської загальноосвітньої школи I-III ступенів Вераксич Наталію Олексіївну подякою народного депутата України Кодоли Олександра Михайловича. Святковим концертом із танцями, піснями і гумором працівників освіти привітали колектив народний аматорський фольклорний колектив«молодички»,зразковий танцювальний колектив «лілея»,учні молодших і старших класів.

12:35 19.12.2017

День захисника України

14 жовтня 2017 року в Мринському будинку культури проводилися урочисті заходи до Дня Захисника України. Виконавчим комітетом сільської ради були запрошені учасники АТО та волонтери. Захисників вітали заступник сільського голови Іван Іванович Пугач, учасник АТО та військовий капелан Айсін Людмила Михайлівна. Нагороджені почесними грамотами Мринської сільської ради за проявлену відвагу, мужність,патріотизм та сміливість в боротьбі за вільну та незалежну Україну під час проведення антитерористичної операції та з нагоди державного свята - Дня захисника України були: Сунко Сергій Юрійович,Назаренко Микола Іванович, Мальцев Володимир Анатолійович,Айсін Людмила Михайлівна, Ширіпа Сергій Олегович. Святковим концертом вітали народний аматорський фольклорний колектив«молодички», зразковий танцювальний колектив «лілея», фольклорний колектив "Берегиня" Плосківського будинку культури.

12:26 19.12.2017