Рятувальники закликають громадян не спалювати суху траву

З настанням теплої та сухої погоди  люди, ігноруючи вимоги правил пожежної безпеки, почали масово спалювати на присадибних ділянках, луках суху траву та сміття. Як результат, в області та районі різко зросла кількість пожеж у екосистемах.

11:13 10.04.2018

Запрошуємо активну молодь взяти участь у Всеукраїнському молодіжному форумі «Саміт проактивних «Б.У.М. – Бажай. Удосконалюй. Мотивуй»

02 - 04 травня 2018 року на Київщині відбудеться Всеукраїнський молодіжний форум «Саміт про активних Б.У.М» - Бажай. Удосконалюй.  Мотивуй».

09:26 10.04.2018

В Україні стартує кампанія з вибору лікарів

Уже з понеділка, 2 квітня, українці можуть вільно обирати свого лікаря: терапевта для дорослого, педіатра для дитини чи сімейного лікаря для усієї сім’ї, за умови, що обраний ними заклад вже підключений до системи «Електронне здоров'я». Підписуючи декларацію з обраним лікарем, пацієнт повідомляє державу через Національну Службу Охорони Здоров’я (НСЗУ), що кошти за його обслуговування мають надходити саме у цей медзаклад. Тож декларація фактично є формою заяви. Її не потрібно перепідписувати: декларація діє доти, поки людина не вирішить змінити свого лікаря.

10:32 02.04.2018

За телят платитимуть кожні 4 місяці

Вже цього року селяни зможуть отримати дотаційні кошти за вирощування молодняку великої рогатої худоби в розмірі 2500 гривень за тварину. Для реалізації цього проекту з державного бюджету виділять понад 700 мільйонів гривень.

19:50 30.03.2018

Порядок проведення перерахунку пенсій для працюючих пенсіонерів

Відповідно до Закону України від 03.10.2017 № 2148-VIII “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій” з 2018 року перерахунок пенсії проводитиметься щорічно з 1 квітня, без звернення пенсіонера, на найбільш вигідних умовах тим особам, які на 1 березня року, в якому здійснюється перерахунок, набули право на його проведення.

13:14 30.03.2018