ДІЙСНО НАРОДНИЙ КОЛЕКТИВ

Дата: 13.03.2018 17:32

Працівники Мринського будинку культури та аматори сцени вкотре порадували всіх прихильників своєї творчості відбірними піснями, чарівними танцями та веселим гумором.

На передодні Міжнародного жіночого дня відбувся звітний концерт народного аматорського фольклорного колективу "Молодички" на підтвердження звання " народний аматорський ".

Привітати творчий колектив та всіх жінок громади з наступаючим святом завітали заступник сільського голови Іван Іванович Пугач, працівники культури з Носівки та зразковий танцювальний колектив «Лілея» Мринського будинку культури. Вони допомогли зробити захід більш яскравим. Подарували глядачам щирі слова привітань, веселий настрій, море позитиву та танцювальні композиції, які перехоплюють дух.

По завершенню концертної програми кожен глядач покидав залу Мринського буднику культури з усмішкою на обличчі й почуттям гідності за те, що культурне життя на селі дійсно процвітає!

Шлемо найщиріші вітання всім учасникам народного аматорського фольклорного колективу "Молодички"! Бажаємо їм ще багато-багато нових підкорених вершин!

Більше фото в галереї

Виконком мринської сільської ради