Поінформованість – рятує життя

Дата: 01.03.2018 17:08

Саме під таким  гаслом пройшов навчальний день 1 березня 2018 року в загальноосвітніх навчальних закладам Мринської  сільської ради. За рішенням Генеральної Асамблеї Міжнародної організації цивільної оборони перший день весни  - 1 березня – проголошено Всесвітнім днем цивільної оборони.

В цей день з метою забезпечення доведення до відома світу громадськості життєвої важливості цивільної оборони та підвищення рівня поінформованості про готовність до запобігання нещасних випадків або стихійних лих та заходів, що вживаються в разі цих інцидентів в Лихачівській ЗОШ І-ІІІ ст. та Селищенській ЗОШ І-ІІ ст. організовано низку заходів:

Проведено тематичні  лінійки та об’єктивне тренування в навчальному закладі.

Організовано конкурс малюнків «Дії дітей в надзвичайних ситуаціях» та  перегляд кінофільму про цивільний захист.

Для найменших вихованців організовано урок – гра «Як звірята пожежу гасили».

Загалом день пройшов інформаційно, змістовно, цікаво. Діти отримали великий об’єм корисної інформації, відновили вже накопичені знання та удосконалили свої навики і вміння.

Відділ освіти, культури, молоді та спорту