З метою формування національної культури чистоти, благоустрою, правильного поводження з відходами, дбайливого ставлення до довкілля, самореалізації молоді,  буде проведено щорічну міжнародну соціально-екологічну акцію з прибирання зелених зон та благоустрою територій. Акції прибирання пройдуть по всій території Мринської територіальної громади з дотриманням карантинних норм та обмежень.

Запрошуємо всіх жителів громади, організації та підприємства долучитись до даної акції. З собою брати засоби індивідуального захисту, великі пакети для сміття та рукавички.

Робіть фото, сторіси на локаціях до і після прибирання, щоб бути прикладом для інших.

Формати прибирання будуть різні:

Колективні прибирання з сім’єю, друзями чи колегами на одній локації, з дотриманням карантинних норм.

Індивідуальні прибирання вибраної вами забрудненої території

Акцію буде проведено 28 вересня 2021 року о 10:00 .

Основні локації

С. Мрин  територія лісу в бік с. Селище