09 квітня 2021 року  відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, культури, молоді та спорту Мринської сільської ради.

Мета атестації педагогічних працівників – стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, зростання їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи.

Під час засідання атестаційної комісії педагоги представили членам атестаційної комісії мультимедійні презентації з власним досвідом роботи та своїми досягненнями.

Атестаційна комісія,  очолювана начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту  Оленою Володимирівною Борисенко, детально проаналізувала діяльність педагогічних працівників закладів освіти  громади у міжатестаційний період та прийняла виважені, об’єктивні рішення відповідно до  Типового положення про атестацію.

Рішенням атестаційної комісії ІІ рівня 1 педагогу присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії», 1 – кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», 1 – педагогічне звання «старший вчитель»; 8 педагогічних працівників атестовано на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії», 1 – на відповідність раніше присвоєного педагогічного звання «старший вчитель», 4 керівники закладів освіти атестовано на відповідність займаній посаді.

Засідання пройшло  в умовах відкритості та колегіальності, толерантності та об’єктивності щодо оцінювання діяльності педагогічних працівників, які атестувалися.

Відділ освіти, культури,

молоді та спорту Мринської сільської ради