З метою привернення уваги дітей і молоді до питань охорони праці та з нагоди відзначення Дня охорони праці в Україні впродовж грудня 2020 – лютого 2021 року  здобувачі загальної середньої освіти  Мринської сільської ради  взяли  участь в місцевому етапі  Х Всеукраїнському  конкурсі  дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».

Учасники Конкурсу поділені за віковими категоріями:

перша група – віком від 6 до 10 років;

друга група – віком від 11 до 14 років;

третя група – віком від 15 до 18 років.

Творчі роботи надійшли з усіх трьох закладів загальної середньої освіти сільської ради. Лише учасниками конкурсу з Мринської ЗОШ І-ІІІ ступенів були здобувачі освіти всіх трьох вікових груп.

Учні Мринської ЗОШ І-ІІІ ступенів подали на конкурс 11 малюнків.

Фото без опису    Учні Плосківського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ступенів подали 10 малюнків.

Фото без опису   Учні Лихачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів подали 8 малюнків.

На жаль, більшість надісланих учнівських робіт не відповідали тематиці конкурсу або не в повній мірі розкривали обрану тему.

Рішенням журі Конкурсу було обрано малюнки здобувачів освіти, які найбільш точно висвітлюють тему охорони праці та промислової безпеки.

Роботи переможців Конкурсу передано до Управління Держпраці в Чернігівській області для участі в обласному етапі Конкурсу.

Дякуємо всім учасникам Конкурсу!

Відділ освіти, культури, молоді та спорту

Мринської сільської ради