09 лютого 2021 року  проведено конкурсний відбір підручників для 4 класу за фрагментами електронних версій їх оригінал-макетів.

Безпосередній вибір  підручників здійснювався педагогами ЗЗСО і схвалювався на засіданнях педагогічних рад закладів загальної середньої освіти сільської ради.

Оприлюднюємо узагальнені результати вибору підручників  для 4 класу за  фрагментами електронних версій їх оригінал-макетів з кожної назви підручника, здійснені закладами загальної середньої освіти Мринської сільської ради.