З метою широкого інформування населення повідомляю, що з 01.01.2021 внесені зміни до вартості бланків документів, які виготовляються Підприємством на замовлення ДМС, а саме: - паспорта громадянина України у формі картки - 237, 00 грн; - паспорта громадянина України для виїзду за кордон - 342, 00 грн;

З 01.01.2021 року

розмір оплати за оформлення та видачу паспорта  громадянина України з дня оформлення заяви-анкети у строк:

Не пізніше, ніж через 20 робочих днів – 363 грн.

Не пізніше, ніж через 10 робочих днів – 489 грн.

та державного мита – 34 грн. (2 неоподатковуваних мінімуми доходів громадян) (сплачується тільки у разі обміну у зв’язку з непридатністю паспорта для подальшого використання).

розмір оплати за оформлення та видачу паспорта  громадянина України для виїзду за кордон з дня оформлення заяви-анкети у строк:

Не пізніше, ніж через 20 робочих днів – 694 грн.

Не пізніше, ніж через 7  робочих днів – 1046 грн

Громадяни, які здійснили оплату вартості адміністративного збору ДМС у 2020 році, з урахуванням вартості бланка документа, яка діяла на момент оплати, і здійснюватимуть оформлення адміністративної послуги у 2021 році, мають здійснити відповідну доплату на суму збільшення вартості бланка документа.

Дякую за співпрацю.