Відповідно до доручення Прем'єр-міністра України фахівцями Носівського районного сектора Управління ДСНС України у Чернігівській області здійснено позапланові перевірки стану дотримання вимогам законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки об'єктів з масовим перебуванням людей.

Рятувальники приділяли увагу питанням наявності первинних засобів пожежогасіння, забезпечення безпечної евакуації, працездатності систем оповіщення та протипожежного захисту, зовнішнього і внутрішнього протипожежного водопостачання. Серед персоналу, дошкільнят і учнівської молоді співробітники Служби порятунку проводили протипожежні інструктажі, лекційні заняття, практично відпрацьовують дії з евакуації у разі виникнення надзвичайної події.

Станом на 10 березня перевірено 36 об'єктів. За порушення та невиконання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки до адміністративної відповідальності притягнуто 44 посадових осіб, подано 2 позови до суду про застосування заходів реагування.

Носівський РС Управління ДСНС

України у Чернігівській області