Оголошення!

Шановні громадяни, які перебувають на квартирному обліку при виконкомі Мринської сільської  ради!

Виконком  Мринської  сільської ради  ради повідомляє,  що Ви  повинні пройти  щорічну  перереєстрацію  громадян,  що перебувають на квартирному обліку.

Для проведення щорічної перереєстрації, в ході якої перевіряються облікові дані, відповідно до пункту 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, затверджених постановою РМ УРСР І УРРПС від 11.12.84р. №470 та підтвердження  права  перебування на квартирному обліку, просимо Вас до 15 грудня поточного року надати до сільської ради наступні документи:

• довідка про склад сім’ї за місцем реєстрації;
  • копія технічного паспорта на будинок;
  • копії документів про встановлення права власності на житло;
  • довідки працездатних членів сім’ї за місцем роботи та чи перебувають вони на кварт обліку за місцем роботи;
  • ксерокопії паспортів та кодів всіх зареєстрованих( копії свідоцтв про народження для неповнолітніх дітей).

Знімаються  з квартирного  обліку  та  виключаються  із  списків громадяни, які відповідно до ст..21, ст..22 Правил:

• поліпшили житлові умови, внаслідок якого відпали підстави для надання іншого жилого приміщення;
  • виїхали на постійне місце проживання до іншого населеного пункту;
  • засуджені до позбавлення волі на строк понад шість місяців;
  • подали відомості, що не відповідають дійсності, які стали підставою для взяття на облік;
  • які користувались правом першочергового одержання жилих приміщень, якщо вони були необґрунтовано включені до цих списків або втратили вказане право
  • В разі  неподання документів,  які  підтверджують ваше право перебування на квартирному обліку, виконком Мринської сільської  ради буде розглядати питання, відповідно до Правил, про виключення Вас із списку громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

Виконком  Мринської  сільської  ради