З метою забезпечення здобувачів  загальної середньої освіти новим поколінням підручників  в закладах загальної середньої освіти сільської ради з 12   по  24 березня 2019 року  проведено конкурсний відбір проектів підручників для  6 та 11 класів за фрагментами електронних версій їх оригінал-макетів.

Безпосередній вибір проектів підручників здійснювався педагогами ЗЗСО і схвалювався на засіданнях педагогічних рад закладів загальної середньої освіти сільської ради.

Оприлюднюємо узагальнені результати вибору проектів підручників для  6 та 11 класів за  фрагментами електронних версій їх оригінал-макетів з кожної назви підручника, здійснені закладами загальної середньої освіти Мринської сільської ради.

Відділ освіти, культури, молоді та спорту

Мринської сільської ради