У центрі села Мрин встановили «енергетичне дерево»

Дата: 15.03.2019 14:29

Шановні жителі Мринської громади! 15 березня 2019 року  за сприяння народного депутата України Кодоли Олександра Михайловича у центрі села Мрин встановили  «енергетичне дерево» з Wi-Fi і зарядкою. Дерево працює на сонячних батареях. Усі охочі можуть цілодобово заряджати свої гаджети,  користуватися безкоштовним Wi-Fi .
Звертаємось до Вас з проханням цінувати та берегти речі, які роблять наше життя комфортнішим.

Пароль до Wi-Fi   12345678

Виконком Мринської с/р

Ольга Ходюковська
2019-03-17 10:30:09

А дорогу не пробовали на вьезде отремонтировать? Какая польза селу от этих батарей? У каждого есть чем заряжать телефон дома. Когда ямы залатаете?

Відповідь адміністратора:

"Енергетичне дерево" встановлене за сприяння народного депутата України Кодоли О.М. Гроші, які він залучив з державного бюджету затверджені Кабміном. Відповідно до Бюджетного кодексу, цільове призначення виділених коштів не може бути змінено. А отже, кошти призначені на закупівлю і встановлення арт-об’єкту не можуть бути перерозподілені на інші потреби. Також повідомляю, що дорога яка проходить по вул. Пана Коробки належить Райавтодору, тому кошти на її ремонт повині розподілити спочатку Кабмін потім Чернігівська ОДА. Сподіваюсь я відповів на ваше запитання.

2019-03-18 16:24:55