Шановні жителі Мринської об’єднаної громади! Протягом березня місяця поточного року проводиться оформлення пільг на придбання твердого палива.

Це щорічна одноразова пільга для найбільш вразливих категорій населення, які не скористались в поточному році можливістю оформити субсидію для відшкодування витрат на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива та які зареєстровані в будинку, що має пічне опалення.

До таких категорій відносяться :

• учасники війни;
  • інваліди ВВв;
  • учасники бойових дій;
  • члени сімей загиблих;
  • жертви нацистських переслідувань;
  • медичні працівники;
  • педагогічні працівники;
  • багатодітні сім’ї.

Для оформлення пільги при собі потрібно мати:

- паспорт громадянина України (пільговика),

-  ідентифікаційний код,

- рахунок Ощадбанку,

- довідку про склад сім’ї за адресою, де зареєстрована особа відповідної категорії.

Звертатись у відділ соціального захисту населення, у справах сім’ї та дітей Мринської сільської ради (приміщення сільської ради), старостат відповідного села.

Відділ соціального захисту населення,

у справах сім’ї та дітей Мринської с/ради