Фото без опису17 лютого 2019 року в Мринському будинку культури відбулися заходи, присвячені пам’яті  загиблого в АТО Живковича Владислава Хайдаровича.

Розпочалося з мітингу «Я люблю Україну», на який були запрошені рідні загиблого, а також  жителі всієї громади.

Фото без описуФото без опису

Загибель бійця – трагедія для всієї країни. Лише ушанувавши пам'ять, ми можемо виразити свою повагу. Воїн, який віддав своє життя, який загинув за Україну, має бути належно вшанований.

Світла пам'ять героям !!!

Сьогодні, коли Україна потопає в сльозах від горя, з болем у серці говоримо: «Ми не тільки не хочемо війни, а просимо Бога зробити так, щоб вона нарешті закінчилась. Ми віримо в це!»

Було переглянуто відео - фільм «Я люблю Україну» присвячений пам’яті Владиславу Живковичу.

Фото без опису    А далі вже традицією стало проводити турнір з шахів, шашок, настільного тенісу на честь вшанування загиблого бійця в зоні АТО В.Х. Живковича. Учасниками турніру були жителі  з с. Мрин, с. Лихачів та учні з ПТУ-33, Мринської ЗОШ І-ІІІ ст. та Лихачівської ЗОШ І-ІІІ ст.

В особистому заліку з шахів призерами стали:

І місце – Карпека Микола;

ІІ місце – Харчук Василь;

ІІІ місце – Желада Юрій.

З шашок:

І місце – Денисенко Микола;

ІІ місце – Желада Юрій;

ІІІ місце – Прядко Олександр;

З настільного тенісу  серед чоловіків:

І місце – Волощук Сергій;

ІІ місце – Федько Юрій;

ІІІ місце – Спичак Володимир.

Серед юнаків:

І місце - Чепела Антон;

ІІ місце – Волощук Евген;

ІІІ місце – Шарий Артем.

Переможці були нагороджені грамотами та медалями Мринської сільської ради.

Дякуємо всім за участь !!!

Відділ освіти, культури, молоді та спорту

Мринської сільської ради