Відділом соціального захисту населення, у справах сім'ї та дітей спільно з службою у Справах дітей у рамках акції «16 днів проти насильства» була проведена зустріч з студентами Мринського ПТУ -33

Дата: 13.12.2018 10:16

З метою привернення уваги до проблеми насильства у суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насилля відділом соціального захисту населення, у справах  сім'ї та  дітей спільно з службою у Справах дітей  у рамках акції «16 днів проти насильства» була проведена  зустріч з студентами Мринського  ПТУ -33

Під час зустрічі молоді запропоновано відео-лекторій на тему: „ Актуальність проблеми насилля  та булінгу в Україні "  адже насильство дуже часто присутнє в нашому житті і ми відіграємо в ньому певну роль. Залежно від ситуації ми є свідками, жертвами або ж кривдниками. Трагічність проблеми полягає в тому, що свідки чи жертви насильницької діяльності переносять модель кривдницької поведінки у власне життя. А насильство в будь-яких його проявах порушує ряд прав людини, зокрема таких як право кожного на рівний захист перед законом; право не піддаватися жорстокому поводженню; право на життя і фізичну недоторканність; право на високі стандарти фізичного і психічного здоров'я; неприпустимість дискримінації за ознакою статі, віку, сімейного чи соціального статусу.