Фото без опису  Для Державної служби України з надзвичайних ситуацій вже стало доброю традицією влаштовувати свято безпеки для всієї родини — “Сімейний день надзвичайних ситуацій”. Четвертий рік поспіль, спільно з Німецькою федеральною компанією GIZ, рятувальники організовують масштабні фестивалі для дітей та для дорослих. Такі свята вже неодноразово проходили у Києві, Харкові, Дніпрі, Рівному та у Львові. Цієї осені родинне свято безпеки повертається до столиці!

Вже цієї суботи, 6 жовтня, у парку “Перемога” відбудеться “Сімейний день надзвичайних ситуацій”. Традиційно, на гостей свята чекає безліч сюрпризів та незабутніх емоцій. А головне — багато корисної та необхідної інформації від професіональних рятувальників.

Програма заходу дуже насичена: показові виступи і майстер-класи від піротехніків, кінологів, медиків та вогнеборців, виставка сучасної та раритетної пожежно-рятувальної техніки і обладнання, конкурси, вікторини, подарунки, а також святковий концерт у виконанні оркестру ДСНС України.

А ще впродовж усього дня для дітей та дорослих працюватиме чимало корисних майданчиків, на яких можна не лише ознайомитися з різними професіями фахівців ДСНС, але й ліквідувати умовну пожежу, надати першу домедичну допомогу та відчути себе в ролі справжнього вогнеборця, піротехніка чи зв'язківця. Також маленькі гості свята отримають паспорт Майбутнього рятувальника.

У програмі:
  • Правила поведінки під час надзвичайної ситуації;
  • Чотирилапі рятувальники;
  • Медична допомога: що потрібно знати, щоб збільшити шанси на виживання;
  • Сила та витривалість – побратими рятувальника;
  • Перша психологічна допомога;
  • Техніка, що рятує життя;
  • Способи рятування з висоти;
  • Музей пожежних машин;
  • Яскраві фотозони;
  • Конкурси, ігри, розваги, що допоможуть зрозуміти дітям та дорослим, які бувають надзвичайні ситуації та як правильно себе поводити у разі їх виникнення.

Тож запрошуємо усіх 6 жовтня весело та з користю провести час на “Сімейному дні надзвичайних ситуацій”!

Зустрічаємося об 11:00 і святкуємо до 16:00 у парку «Перемога» (вулиця Генерала Жмаченка), що у Дніпровському районі столиці.

Вхід вільний!

Носівський РС