Педагогічні читання «В. О.Сухомлинський об’єднує педагогів»

Дата: 02.10.2018 08:46

28 вересня 2018 року на базі Мринської ЗОШ І-ІІІ ст. до 100-річчя з дня народження видатного педагога сучасності відбулися педагогічні читання «В.О. Сухомлинський об’єднує педагогів», в яких взяли участь  педагогічні колективи закладів загальної середньої освіти сільської ради.

На  актуальності педагогічних ідей В.О. Сухомлинського в  умовах НУШ  закцентував увагу  Є.О. Шелест, вчитель Лихачівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Питання щодо впровадження педагогічної практики Василя Сухомлинського у роботі з учнями початкових класів розкрили у своїх виступах Н.А. Білодід,  педагог Лихачівської ЗОШ І-ІІІ ст., та В.М. Слісаренко, вчитель Плосківського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст.

Досвідом використання педагогічної спадщини В.О.Сухомлинського в практиці роботи школи   поділилися З.Л. Труш, педагог  Плосківського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст., та Г.М. Руда, заступник директора з виховної роботи Мринської ЗОШ І-ІІІ ст.

Питання педагогічної культури вчителя  висвітлила у своєму виступі вчитель Мринської ЗОШ І-ІІІ ст. К.Г. Труш.

До уваги  учасників педагогічних читань були представлені виставка творів В.О.Сухомлинського, організована бібліотекарями Мринської ЗОШ І-ІІІ ст., та виставка малюнків учнів закладів освіти сільської ради за творами В.О. Сухомлинського. Також присутні мали змогу переглянути відеофільм про життєвий та творчий шлях В.О. Сухомлинського «Павлиський романтик».

Підвів підсумки педагогічних читань начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту сільської ради Діденко О.М., висловивши побажання   освітянам  втілювати ідеї видатного педагога в життя.

Відділ освіти, культури, молоді та спорту

Мринської сільської ради