Міжнародний день людей похилого віку

Дата: 01.10.2018 14:01

Сьогодні  1   жовтня  відмічають  Міжнародний  день людей похилого віку

Цей  день – символ  єдності  і спадкоємності  поколінь, прекрасна  можливість сказати  слова  подяки  батькам , матерям,  ветеранам війни і праці, пенсіонерам і взагалі всім літнім людям за вклад у розвиток країни, за багаторічну  самовіддану працю, доброту і мудрість.

Напередодні   цього  цієї  дати  відбулось свято в  Мринському  стаціонарному відділенні  територіального  центру  соціального  обслуговування  вдома.  Концерт  відбувся  за  участю народного  аматорського  фольклорного  ансамблю ’’ Молодички ,  зразкового  танцювального колективу ’’Лілея та  ансамблю  “Берегиня”   Плосківського  СБК.  Привітати підопічних  завітали  Кириченко Людмила Миколаївна  (директор територіального центру) та представник від Мринської  сільської  ради  Рибка  Світлана  Володимирівна.

На  адресу  жителів  стаціонарного   відділення  пролунало багато теплих слів, із побажаннями  міцного здоровя ,  довголіття,  добра,  радості  та благополуччя.  По завершенню свята  всі отримали  подарунки.

Виконком Мринської сільської ради