АГРОПОРТ СХІД ХАРКІВ 2018

Дата: 01.10.2018 09:49

АГРОПОРТ – це один з найбільших заходів аграрної галузі в Східній Європі. З 2018 року Міжнародний форум з розвитку фермерства AGROPORT проходить в трьох містах та охоплює інтереси індивідуально західних, південних та східних агровиробників. Місцем його проведення вже традиційно є термінали, виставкові площі і аеродромні перони аеропортів Львова, Херсона та Харкова.

Форум проводиться за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та Харківської обласної державної адміністрації. Організаторами виступають Департамент агропромислового розвитку Харківської облдержадміністрації та Aviabrand LLC.

АГРОПОРТ Схід Харків 2018, який відбудеться у Харкові 11 — 13 жовтня буде орієнтований на великих та середніх фермерів. Серед ключових тем – рослинництво, птахівництво, кормовиробництво, тваринництво, вирощування органічної продукції, вирощування ягід, овочівництво, садівництво, рибне господарство тощо.

ДО УЧАСТІ В АГРОПОРТІ У ХАРКОВІ БУДЕ ЗАПРОШЕНО ФЕРМЕРІВ ТА ГОСПОДАРІВ З ХАРКІВСЬКОЇ, ПОЛТАВСЬКОЇ, СУМСЬКОЇ, ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ, ЗАПОРІЗЬСЬКОЇ, ЛУГАНСЬКОЇ, ДОНЕЦЬКОЇ, А ТАКОЖ С ІНШИХ РЕГІОНІВ УКРАЇНИ.

У 2018 році особлива увага буде приділятись проблемам адаптації сільського господарства до умов зміни клімату: підвищення продуктивності в умовах змін та перехід на безпечні і точні технології. Також спеціально до 5-ої річниці форуму в Україні буде запущено новий проект – Українське Трипілля. Формат проекту передбачає демонстраційні покази в полях Західної, Східної та Південної України, а заключний етап пройде саме на Харківщині в третій день заходу.

Інформація взята із сайту AgroOne.

Департамент агропромислового розвитку,

екології та природних ресурсів