Шановні  жителі громади!

З 01 жовтня 2018 року  розпочинається  прийом документів для отримання субсидії. Бажаючим необхідно подати такі документи: заяву, декларацію. Якщо є члени сім’ї, які зареєстровані, але  фактично не проживають, необхідно подати відповідний акт. Для його отримання звернутись до Мринської  сільської ради (І поверх).

Зібраний пакет документів необхідно подати на вибір: у відділ соціального захисту населення, у спаравах сім’ї та дітей Мринської сілської ради (ІІ поверх) або до управління соціального захисту населення Носівської РДА (І поверх адмінприміщення).

Автоматично субсидія перераховуватись не буде!!!Нарахування буде тільки після звернення громадян та подання ними заяв і декларацій!!!

Заяви приймаються з понеділка до п’ятниці з 8:00 год. до 17:00 год.