Щорічно, в другу суботу вересня, в  Україні відзначається День фізичної культури та спорту. Головною його метою є залучення населення України до занять спортом і фізкультурою, а також пропаганда активного та здорового способу життя.

Доброю традицією для всіх любителів спорту стала звичка збиратися в дружньому колі однодумців, щоб позмагатись у силі, спритності і просто гарно відпочити.

Легкоатлетичний крос з нагоди Дня фізичної культури та спорту в Мринській сільській раді став невід’ємною частиною спортивних заходів.  Цього року до участі в ньому було запрошено вихованців дитячо-юнацької  спортивної школи Носівської міської ради та учнів загальноосвітніх шкіл нашої громади.

На спортивне свято були запрошені почесні гості:

Павсюк Анатолій – тренер вищої категорії по бодібілдінгу, Майстер спорту, Чемпіон  України, призер Миру, фітнес модель, а також тренери-викладачі спортивної школи Носівської міської ради.

Фото без опису            В програму входили дистанції 200-300 м для учнів 4-11 класів.

Переможцями стали:

4 клас.

Дівчата:                                                             Хлопці:

Джулай Анастасія – І місце;                          Кротенко Максим – І місце;

Плешкун  Вероніка – ІІ місце;                       Золотін  Кирил – ІІ місце;

Мальцева Марія – ІІІ місце.                          Шкарупела Ярослав – ІІІ місце.

5 клас.

Сухорада Євгенія - – І місце;                          Руденко Денис – І місце;

Гриценко Вероніка– ІІ місце;                         Леус Іван – ІІ місце;

Бабич Вадим – ІІІ місце.

6-7 клас.

Дівчата:                                                             Хлопці:

Ілляш Аліна – І місце;                                       Крупко Андрій – І місце;

Наливайчук Анастасія – ІІ місце;                   Байда Олександр – ІІ місце;

Чекан Вікторія – ІІІ місце.                                Олексик Денис – ІІІ місце.

8-9 клас.

Дівчата:                                                             Хлопці:

Тарасенко Марія – І місце;                               Касян Богдан – І місце;

Тонконог Діана – ІІ місце;                                 Годунок Іван – ІІ місце;

Євтушенко Тетяна – ІІІ місце.                           Голуб Роман – ІІІ місце.

10-11 клас.

Дівчата:                                                             Хлопці:

Шульга Анастасія – І місце;                               Олешко Павло – І місце;

Олексієко Юлія – ІІ місце.                                  Мархай Яків – ІІ місце;

Пасіка Владислав – ІІІ місце.

Паралельно в Мринському будинку культури проходили змагання з шахів, шашок, настільного тенісу.

Переможцями стали:

З шахів

Желада Юрій І-ІІ місце;

Ковбаса Григорій І-ІІ місце;

Федько Юрій ІІІ місце.

Шашки

Желада Юрій І місце;

Ковбаса Григорій ІІ місце;

Волощук Сергій  ІІІ місце.

Настільний теніс (чоловіки):

Волощук Сергій І місце;

Третяк Володимир ІІ місце;

Желада Юрій ІІІ місце.

Серед юнаків і дівчат:

Чепела Антон І місце;

Федько Аліна ІІ місце;

Волощук Евгеній ІІІ місце.

Призери та переможці були нагороджені медалями та грамотами Мринської сільської ради. Також були вручені подяки за високі спортивні досягнення та вагомий особливий  внесок у розвиток фізичної культури і спорту громади та з нагоди святкування Дня фізичної культури та спорту  України: ветерану спорту Мринської сільської ради – Желаді Юрію, тренеру та спонсору команди «Еталон» - Скрипець Володимиру та капітанам команди «Еталон» Кришко Сергію та Чобі Олександру.

Дякуємо всім за участь!!!

Відділ освіти, культури, молоді та спорту

Мринської сільської ради