Дата: 07.09.2018 15:39

Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Чернігівської обласної державної адміністрації повідомляє, що
у період з 26 по 30 вересня 2018 р., у Центрі виставок та конгресів м. Самсун (Турецька Республіка) відбудеться “4-а Самсунська виставка з питань сільського господарства, тваринництва та технологій” (“Samsun 4 th Agriculture, Husbandry and Technology exhibition”) організатором якої є Торгово-промислова палата м. Самсун спільно з компанією TUYAP.

В рамках зазначеної виставки 27-28 вересня 2018 р. передбачаються галузеві семінари та бізнес-зустрічі у форматі В2В. Для участі у семінарах організатори планують запросити іноземних секторальних представників з 60 країн світу. Разом з тим слід зазначити, що організатори заходу покривають витрати на 2-денне проживання та трансфер у м. Самсун (аеропорт-готель-виставка), обіди та послуги перекладу для 20 представників українських профільних компаній, які братимуть участь у виставці та семінарах. Вартість міжнародних рейсів сплачується за власний рахунок іноземних учасників.

Зацікавленим в участі у заході компаніям пропонується зареєструватися, заповнивши форму (додається в ел. вигляді) та надіслати її на e-mail організатора заходу: cagri@samsuntso.org.tr.

За детальною інформацією щодо умов участі у зазначеному заході просимо звертатись до Торгово-промислової палати м. Самсун:

тел.: +90 (362) 432-36-26;

факс: +90 (362) 431-10-38;