Зроблені ремонти по 1 класах

Дата: 05.09.2018 10:53

З 1 вересня 2018 року в Україні стартувала освітня реформа «Нова українська школа». Це ключова реформа міністерства освіти та науки. Першими її наслідки вже відчули на собі учні перших класів. Головна мета реформи – перетворити школу на таку, яка вчить учнів застосовувати отримані знання в житті.

Для реалізації реформи Мринська громада доклала максимум зусиль. На виділені кошти субвенції були придбані учнівські парти, учительські столи, коркові дошки, шафи.

За рахунок місцевого бюджету до нового навчального 2018-2019 навчального року зроблені ремонти по всіх 1 класах громади.

Завдяки спонсорській допомозі класи оснащені мультимедійним обладнанням (ноутбуки, плазмові телевізори, мультимедійні дошки та проектори).

З початку нового навчального року учні вже приступили до навчання за вимогами Нової української школи. Батьки та діти вдячні за можливість здобувати освіту за новими стандартами.

Відділ освіти, культури, молоді та спорту

Мринської сільської ради