Знову вересень кличе до школи…

Дата: 03.09.2018 15:08

Ось і відбулося в навчальних закладах Мринської сільської ради урочисте й хвилююче свято – День знань! Воно сповіщає всім про початок нового 2018-2019 навчального року.

Цей святковий день - символ нових перспектив і можливостей. Нехай він залишиться не тільки яскравим спогадом, але і стане вдалим стартом у велике життя, а кожен день в школі буде наповнений цікавими уроками, новими зустрічами і дивовижними відкриттями.

Учнів, вчителів та батьків школярів вітали теплими словами керівники Мринської сільської ради, представники організацій та підприємств громади. А ще, як годиться на свято, - вручали цінні подарунки.

Виконавчий комітет Мринської сільської ради бажає всім учням величезного бажання вчитися та здобувати нові знання. Легкого навчального року, дружньої атмосфери, цікавих подій, чудових оцінок і постійного прагнення бути кращим, ніж учора. Успіхів, удачі, здоров'я, терплячості і чудових результатів!

А кожному вчителю бажаємо вдячних учнів, здійснення всього задуманого, блискучих результатів, мудрості, активності й здоров'я! Дякую, що ви ділитеся зі школярами своїми знаннями! Позитивних емоцій і відмінного настрою всім вам!

<>

Виконавчий комітет Мринської сільської ради