Серпнева конференція педагогічних працівників

Дата: 31.08.2018 10:10

В Мринському будинку культури 29 серпня 2018 року відбулася перша серпнева конференція педагогічних працівників Мринської сільської ради «Нова українська школа: поєднання інновацій та традицій».

На ній були присутні всі педагогічні працівники закладів освіти.

Виступали та вітали з початком нового навчального року начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Діденко О. М.,

заступник  сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Пугач І.І., який вручив подяки всім закладам освіти за підготовку до нового навчального року.

Грамотою Управління освіти і науки було нагороджено вихователя вищої категорії Мринського ДНЗ «Сонечко»!

Після урочистої частини вихователі та учителі відвідали предметні секції, де поділилися досвідом і ознайомилися з новими інструктивно-методичними рекомендаціями щодо вивчення в закладах загальної середньої освіти навчальних предметів та організації освітнього процесу у 2018-2019 навчальному році.

Вітаємо всіх з початком навчального року, бажаємо  міцного здоров'я, натхнення, наснаги, вдачі і терпіння, злагоди, благополуччя та родинного затишку!

Відділ освіти, культури, молоді та спорту