Відразу дві значущі події зібрали гостей та жителів села Лихачів на подвір’ї школи в день Державного прапора України.

Фото без опису    З нагоди свята було проведено урочисту церемонію підняття Державного прапора – символу вільної і нескореної держави.

А потім розпочався урочистий мітинг на честь відкриття на будівлі Лихачівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. меморіальної дошки на честь військовослужбовця, учасника АТО Володимира Анатолійовича Мальцева, який героїчно загинув 02 грудня 2017 року, захищаючи незалежність України.

Фото без описуФото без опису

Указом Президента України від 26 лютого 2018 року № 42 Володимир Мальцев нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.

Вшанувати пам'ять Героя прийшли голова районної державної адміністрації Вікторія Миколаївна Вершняк, голова районної ради Анатолій Григорович Красносільський, в.о. Мринського сільського голови Ніна Сіренко, строста села Лихачів Олександр Валерійович Семенець, помічник народного депутата України О.М. Кодоли Тетяна Володимирівна Зезюлькіна, представники  Носівського районного військового комісаріату, місцеві депутати, учні школи, громадськість та рідні Володимира.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Багато теплих і зворушливих слів прозвучало на адресу матері загиблого - Ольги Миколаївни Мальцевої та його рідних.

Фото без описуФото без опису

В знак глибокої вдячності за вірного сина своєї держави, який віддав життя за мир і спокій на землі, в переддень 27-ї річниці Незалежності України Ользі Миколаївні вручено Подяку народного депутата України О.М. Кодоли.

Після відкриття меморіальної дошки на честь Володимира Мальцева її освячення провів священослужитель Української Православної церкви, протоієрей, отець Микола Пецій.

Після закінчення урочистої частини мітингу керівники та всі бажаючі поїхали на кладовище, де поклали квіти до пам’ятника загиблого Героя.

Фото без описуФото без опису  А для учнів шкіл громади розпочався щорічний турнір з футболу. Цього року перемогу здобули учні Лихачівської ЗОШ І-ІІІ ст. і кубок залишився на малій батьківщині Володимира Анатолійовича Мальцева, ІІ місце здобула команда учнів Мринської ЗОШ І-ІІІ ст. та ІІІ місце посіла команда учнів Плосківського НВК "ЗНЗ-ДНЗ" І-ІІІ ст.

Виконком Мринської сільської ради