День села в с. Киселівка

Дата: 24.07.2018 16:25

Найменший за розміром та чисельністю жителів мальовничий куточок нашої громади – село Киселівка минулої  п’ятниці, 20 липня, святкував День села.

Силами аматорів сцени сільських клубів Селищенського старостату організовано концертну програму з народними піснями, танцями та гумором. Зала, де проходили урочистості, була колоритно прикрашена вишивками народних умільців.

Від керівництва Мринської громади на святі були присутні заступник сільського голови з фінансово-економічних питань Ганзюк Ніна Миколаївна та  спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Борисенко Олена Володимирівна. Вони вітали всіх зі святом. Бажали жителям села здоров’я та довголіття. Щоб молодь прибувала в село і дітки народжувалися. Адже діти – це наше майбутнє.

В знак гостинності, староста села Борисова Людмила Григорівна почесним гостям та всім присутнім винесла коровай. Та побажала всім здоров’я, довголіття, мирного неба над головою. Радіти кожному дню і прагнути до нових вершин.

Гарним завершенням свята був святковий обід для всіх бажаючих, який всіх об’єднав за одним столом, немов одну велику і дружню родину!

Виконавчий комітет Мринської сільської ради бажає селу Киселівка тільки рухатися вперед та процвітати. А його жителям – розвивати й прославляти рідний край – свою маленьку Батьківшину.

Виконком Мринської сільської ради