Фото без описуЗ нагоди професійного свята «Дня підприємця» з 15 серпня по 15 вересня 2018 року буде проводитись Місячник підтримки підприємництва, в рамках якого планується ряд заходів, у тому числі 2 вересня Бізнес- фестиваль в Центральному парку культури та відпочинку м. Чернігова, під час якого підприємці зможуть презентувати свою справу, прийняти участь у виставці-ярмарку і культурній програмі.

Для участі у заході Вам необхідно подати:

1. Заявку про участь у виставці-ярмарку (проведення промо-акцій, рекламних компаній, майстер-класів) у термін до 6 липня ц.р.
  2. Заявку на участь у культурній програмі з інформацією про формат участі, кількість учасників та програму з хронометражем у термін до З серпня ц.р.

Бажаючих прийняти участь у Бізнес-фестивалі просимо надати заявки до Мринської сільської ради у відділ економіки, інвестицій та розвитку територіальної громади.

Відповідальна особа Сірівля Тетяна Олексіївна тел. (04642) 2-92-31.

Виконком Мринської сільської ради