Керівники громади привітали з професійним святом працівників Національної поліції!

Дата: 04.07.2018 11:21

Згідно Наказу Президента України № 97/2018 від 4 квітня 2018 року "Про внесення зміни до Указу Президента України від 9 грудня 2015 року № 693", з’явилося нове щорічне професійне свято.

Віднині 4 липня - День Національної поліції України.

Ніна Миколаївна Сіренко, в.о. сільського голови та Валерій Іванович Стратілат, заступник сільського голови з правоохоронної діяльності Мринської сільської ради привітали Ірину Григорівну Вову, начальника Носівського ВП ГУНП в Чернігівській області та працівників з професійним святом.

На посадах працівників Національної поліції працюють вмотивовані працівники, головна мета яких - допомагати і захищати людей і їх спокій. Вони нетерпимі до корупції, справедливі і відкриті для громадян.

Серед багатьох професій – це одна з найскладніших і найвідповідальніших. Ваша служба вимагає багатьох якостей – відповідальності, знань в різних галузях, а також, що дуже важливо, - уміння прийняти єдино вірне рішення в найскладніших ситуаціях, що зовсім неможливо без практичного досвіду і рішучості та неупередженості.

За сумлінну і ефективну працю, високий професіоналізм, плідну співпрацю з Мринською сільською радо керівники громади вручили працівникам Подяки сільського голови Мринської сільської ради.

Лише завдяки Вашій повсякденній наполегливій праці, відповідальному ставленню до служби, Вашим сміливим вчинкам зростає авторитет національної поліції і гордого звання «поліцейський». Ви щоденно, своєю роботою, запобігаєте смертності та травмуванню, охороняєте життя і здоров’я людей, з честю виконуєте поставлені перед вами завдання, демонструючи при цьому професіоналізм, мужність, відданість справі та своєму службовому обов'язку.

Бажаємо Вам всім високих професійних досягнень! Широкої громадської поваги та успіхів в роботі! Нехай удача та професійні досягнення будуть Вашими постійними супутниками у житті. Та головне – здоров’я Вам і вашим родинам і мирного неба над головою!

Виконком Мринської сільської ради